About.

About.

Kilka informacji o mnie

Nazywam się Kuba Dzikowski

W swojej pracy prowadziłem projekty zarówno dla małych, jak i dużych klientów. Pozycjonowałem między innymi sklepy związane z branżą oponiarską, odzieżową oraz medyczną, dobierając korzystną strategię rozwoju. W swojej pracy staram się dobierać projekty tak, aby stanowiły one swoiste wyzwanie. 

Jestem osobą zaangażowaną i otwartą na innowacje. Staram się zgłębiać wiedzę nie tylko z obszaru SEO, ale również z szerokopojętego digital marketingu. 

Dziele się swoją wiedzą w branżowych magazynach takich jak, np.: Magazyn Online Marketing, Sprawny Marketing czy Sprzedaż-24. 

Co jest istotne w mojej pracy?

Patrzę holistycznie

Działania SEO w połączeniu z innymi obszarami marketingu mogą być znacznie skuteczniejsze. Dlatego kluczowa jest dla mnie współpraca z różnymi działami zajmującymi się takimi aspektami jak User Experience/User Interface, a także Social Media.

Staram się zrozumieć Twój biznes

Kluczowe w doborze odpowiedniej strategii jest poznanie Twojego biznesu. Właściwe zrozumienie pozwala odpowiednio dobrać strategie – z naciskiem na ważne obszary – choćby w kwestii linkbuildingu oraz aspektów contentowych.

Oczekuje profesjonalnego podejścia

Do swojej pracy podchodzę profesjonalnie i tego samego oczekuje od Ciebie. Wszelkie moje działania są po to, aby Twój biznes rósł na wartości.

Działam transparentnie

Swoją pracę wykonuję w sposób transparnetny. Otrzymujesz wszelkie informacje o działaniach, które są wdrażane oraz będą wdrażane w danym projekcie.

Dzielę się własnym
doświadczeniem

Zrozumienie to klucz właściwej współpracy. w swojej pracy poza konkretnymi wdrożeniami staram się edukować współpracujące ze mną działy. Mocny zespół gwarantuje lepsze efekty.

Stawiam na współpracę

W swojej pracy jestem otwarty na Twoje uwagi, stawiając na ciągły rozwój. Oczywiście zachowując zdrowe proporcje. Kluczowe jest zadowolenie obu stron oraz zaufanie.